דודי שמש
03-6831864
 

דוד שמש נירוסטה

קולטי שמש מחירים | קולטים לדוד שמש 

קולט שמש מחיר | קולט שמש נחושת

קולט שמש נחושת היא הבחירה האולטימטיבית לחימום מים ביעילות. אין חומר מתאים יותר מנחושת לחימום מים והסיבה לכך היא שהנחושת מוליכה חום בצורה מצויינת  אם נחשוף לשמש חתיכת ברזל וחתיכת נחושת הנחושת תתחמם יותר מהר לכן קולטי שמש לדוד שמש מיוצרים מנחושת .

כיצד פועל קולט שמש ? הרעיון הוא מאוד פשוט מדובר בצינורות המתחממות בשמש והמים הזורמים בתוכם מתחממים.את הצינורות האלו מכניסים למסגרת  פח עם  בידוד השומור על החום וזכוכיות מלמעלה  ליצירת הפקט החממה ועוד כל מיני שיפורים כגון ציפויים וחומרים מיוחדים ואלמטים להגדלת פני השטח החשוף לשמש שמשפרים את היעילות של קולט השמש.ומאפשרים לייצר קולט שמש בשטח  קטן  עם אנרגיה גדולה.- נצילותו של הקולט נימדדת בקילו קלריות למ"ר .

 יתרון של קולט שמש נחושת : ניצולת טובה של כל טיפת שמש- חימום המים במהירות ,אין חלודה במים - נחושת אינה מחלידה ולא מזהמת  את המים בחלודה , משקל קל עם גיזרה צרה - קולט שמש נחושת תופס פחות מקום על הגג פחות בולט ומכער  ופחות משקל  גם יותר קל הרים אותו לגג.
 
                                               מחיר קולט שמש  |  התקשרו אלינו להתאמת קולט שמש 03-6831864

 

 
 

קולטי שמש מחירים  | קולטי שמש פלדה

גם קולטי שמש ברזל מיוצרים בארץ הרעיון דומה מאוד לקולטי שמש נחושת רק שכאן משתמשים בצינורות שעשויים מפלדה עם ציפוי אבץ נגד חלודה  מגולוונים  , ברזל  וסקדיול  מושגים ששגורים בהגה המקצועית בתחום . קולטי שמש מברזל מוליכים חום פחות טוב מקולט שמש נחושת לכן יש צורך להגדיל את שטח הקליטה ולייצר קולט יותר גדול הברזל כבד יותר מהנחושת ולהרים קולט כבד שכזה לגג הבית זה בעיתי לכן חילקו את הקולט לשניי קולטים קטנים שמחברים אותם בינהם על הגג והנה יש לנו קולטי שמש במקום קולט שמש אך במקרה הזה לא טובים השניים מהאחד והכוונה היא שזוג קולטי שמש מפלדה לא בהכרך  יותר טובים מקולט אחד גדול מנחושת .

נשאלת השאלה למה צריך בכלל קולטי שמש מברזל / פלדה  ואיפה מתקינים אותם ?

יתרונות של קולטי שמש פלדה : עמידות טובה יותר בפני אבנית באזורים בהם יש מים קשים מומלץ קולטים    
 עמידות בפני ניזקי קרה - באזורים שהטמפרטורות נמוכות והמים בקולטים קופאים בחורף מומלץ להתקין קולטים מפלדה.
                    מחיר קולט שמש | התקשרו אלינו להתאמת קולט שמש 03-6831864

 

 מחיר קולט שמש | מחיר התקנה קולט לדוד שמש


מתקינים באזור המרכז .
לפרטים נוספים הנכם מוזמנים לפנות
03-6831864
לייבסיטי - בניית אתרים