גג רעפים הוא אחד החלקים החשובים ביותר בבית. אם יש בעיה בגג, סביר להניח שתראה זאת בהקדם האפשרי. אחת הדאגות העיקריות שעומדות כיום בפני בעלי בתים רבים היא ההחלטה אם לאטום גג רעפים. אמנם יתכן וזה לא נחוץ לכל הבתים, אך רבים אכן דורשים את איטום גגות הרעפים שלהם ואיטום מים כדי לסייע במאבק נגד רטיבות בבית בגלל נזילות ונושאים אחרים הקשורים לגג.

מדוע להשקיע באיטום הגג שלכם?

אחד היתרונות העיקריים של איטום גג רעפים הוא העובדה שממברנה טובה של הגג תגרום למים להיכנס לסדקים בקו החיבור לגג. אם זה קורה, קיים סיכון רציני שהמים יקפאו ויסדקו את המלט או האריח. זה קורה מכיוון שהמים מתרחבים כשהם קופאים והלחץ הנוסף הופך ליותר משמעותי. סיבה נוספת לכך שבעלי בתים רבים בוחרים לאטום את גג הרעפים שלהם היא מכיוון שזה מסייע במניעת מי גשמים לפגוע במשטחי האריחים. איטום גג רעפים מוסיף בדרך כלל מספר שנים לתוחלת חייו של הגג ולעיתים קרובות מוכיח את עצמו כהשקעה ראויה.

המוצר שתרצה להשיג תלוי בעוצמת המשימה העומדת לרשותך. אם אתה רוצה לאטום את הגג שלך, עדיף לבחור WT1, המשמש כתחליף עוצמתי לממברנות גג. יש לו הדבקה מצוינת למשטחים רבים, כולל בטון, לבנים, עופרת, מתכת ואבן. עם טכנולוגיית איטום עוצמתית, WT1 הוא הממברנה העמידה מספר אחת בעולם. הוא מתקן ואוטם גגות ונשאר יציב עם תנודות מזג האוויר. אחד היתרונות העיקריים שלו הוא העובדה שהוא לא מתכווץ או נסדק, מה שאומר שאף מים לא יצליחו לחלחל לסדקים בקו החיבור בגג  ו- WT1 לא יאבד השפעה או יעילות לאורך זמן בגלל הצטמקות. אופן ביצוע האטימה של הגג הוא מאוד פשוט, שפוף אותו ישר מהמיכל בעזרת מברשת, ריסוס או תנועת פיזור.

כיצד לתקן דליפות קטנות יותר

אם הגג שלך חווה נזילות קטנות יותר, האפשרות הטובה ביותר שלך היא להשתמש ב- CT1. זהו איטום הגג והדבק האולטימטיבי. זה נדבק בתנאים רטובים ויבשים. זה הופך אותו לאידיאלי עבור נזילות הדורשות פיתרון מהיר ויעיל לבעיה. CT1 מספק תוצאות מיידיות ויכול לעצור אפילו את נזילות הגג העיקשות ביותר. CT1 מסרב להתכווץ, לסדוק או לשקוע. הוא עמיד בפני UV ומונע צמיחת פטריות, מה שהופך אותו לפיתרון המושלם בכל הקשור לתיקון נזילות בגג הרעפים שהשקעת בו מן הסתם לא מעט.

בין אם אתה זקוק לאיטום גג מלא או לתיקון חלקי, יש מגוון מוצרים המספקים את התוצאות האיכותיות ביותר. WT1 למשל, תואם לכל טווח ההדבקה. משמעות הדבר היא שאתה יכול אפילו להשתמש בשתי שכבות של איטום וגג הרעפים שלך יהיה אטום למים כנדרש.