תריסי גלילה הם התוספת המושלמת לכל בית, הם מציעים לך ולמשפחתך שפע יתרונות.

מלבד הוספת מראה הבית, התריסים מעניקים לך נוחות ומאפשרים לך להחשיך את הבית ביתר קלות וכמובן לשמור על בטיחותך ובטיחות משפחתך סגורה.

מעבר לכך, התריסים אינם דורשים תחזוקה רבה ודורשים מעט מאוד תשומת לב.

עם זאת, חשוב מאוד לשמור על התריסים במצב הטוב ביותר על מנת לשמר את כל היתרונות הרבים שהם מציעים.

אז, הנה לך מאמר קצר וקולע, עם כמה צעדים פשוטים וטיפים נהדרים כיצד לנקות תריסים חשמליים ותריסים באופן כללי.

בכדי להבטיח שהתריסים שלכם ישמרו במצב הטוב ביותר, חשוב לנקות את התריסים והמעקים לפחות פעמיים בשנה. אז בוא נצלול טיפה פנימה.

הציוד הדרוש לך בכדי להשתמש

  • חומרי ניקוי – כדי לא לפגוע בתריסים
  • מברשת
  • מים
  • סבון

נקו את התריסים – כיצד לנקות בצורה המיטבית תריסים חשמליים?

השתמש בבד העדין בשילוב עם חומר הניקוי העדין ומים נקיים, נגב את התריס בעדינות מבפנים ומבחוץ כדי לא לפגוע בו. עצם הניגוב יסייע בהסרת כל מיני מזהמים החופפים את התריסים מן הצד החיצוני שלהם.

רסוס את התריסים הסגורים בחומר הניקוי העדין והשתמש במברשת או במטלית לנגב בעדינות את התריס כלפי מעלה ומטה. תנועה למעלה ולמטה היא חשובה מאוד ולכן אנו לא פוגעים במבנה התריס. שים לב תמיד למנגנון החשמלי העומד בצד העליון בד"כ בסוג התריסים הללו.

היזהר ועשה זאת בעדינות רבה. אם אתם מעוניינים בשירות ניקוי תריסים צרו איתנו קשר, ואנו כבר נחסוך מכם את כל הפעולות הטורדניות הללו עם הציוד המתקדם שלנו!

לאחר מכן, שטפו את התריס במים נקיים וייבשו אותו בעזרת המטלית העדינה. הקפד להמשיך בתנועה העדינה למעלה ולמטה כדי להבטיח שהתריסים יתאימו כראוי.

כיצד לנקות מסילות מתריסים וחלונות חשמליים?

הציוד וחומרי הניקוי לניקוי הפסים

  • אבקת סודה לאפייה
  • בקבוק ריסוס ריק
  • חומץ מטבח רגיל
  • מטלית נקייה

ראשית, הרם את התריסים כלפי מעלה והסר את החלונות מהמסילות.

אנו נפזר כמות גדולה של אבקת סודה לשתייה בתוך המסילות, נשפוך את החומץ לבקבוק הריסוס הריק שלנו ואז להשפריץ קלות על אבקת הסודה לשתייה, נכון זה נשמע כמו ניסוי בית ספר להכנת איזו פצצה בכיתת מדעים, אבל תאמינו או לא, מדובר כאן בטריק ידוע לניקוי סופר יסודי של התריסים החשמליים שלכם.

זכרו כי ההקפדה על החומרים הנכונים עם היחס הנכון צפוי לשמר את התריסים החשמליים שלכם לאורך זמן. תקופות הזמן הנתונות אף הן, בעלות השפעה מהותית ביחס לאורך החיים של התריסים החשמליים. השילוב המנצח בין החומרים המדוייקים, לבין המינונים והזמן שבו מבוצעת העבודה הינו הגורם מספר אחד לשימור התריסים במצב חדש לאורך זמן.